0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

‏1. اهداف غير واقعي و سنجش‌ناپذير‏

کارآفرينان ممکن است در ارزيابي اهداف مالي و غيرمالي در چند سال اول شروع کسب و کارشان به دلايل مختلف از جمله فقدان آموزش و تجربه لازم دچار اشتباه شوند. چنين اشتباهي مي‌تواند مشکلات مهمي از جمله عدم توانايي در بازپرداخت بدهي‌ها و تعهدات مالي براي ايشان به وجود آورد.‏

کسي که قصد دارد يک کسب و کار جديد راه‌اندازي کند، مي‌بايستي بداند که چه شاخص‌هايي را براي هدف‌گذاري‌ خود انتخاب کند و اين هدف‌گذاري را چگونه انجام دهد. در صورتي که شاخص مناسبي براي هدف‌گذاري انتخاب نشود، سنجش و ارزيابي عملکرد با توجه به اين شاخص‌ها به دلايلي همچون ابهام و سنجش‌ناپذيري شاخص‌ها ميسر نخواهد شد.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

انتخاب یک شغل باید از روی علاقه باشد اما علاقه به تنهایی نمی‌تواند ضامن موفقیت شغل شما باشد چراکه با پیشرفت زندگی خیلی از شغل‌ها به مرز نابودی خواهند رسید و شغل‌های جدیدی هم ایجاد می‌شوند که برای اکثر ما ناشناخته‌اند پس تکلیف چیست؟ شاید باید با کمی آینده نگری به دنبال شغل مورد علاقه‌ی خود باشیم؟

اگر به فکر این هستید که طی چند سال آینده شغل‌تان را عوض کنید یا فرزندان‌تان تا چند سال دیگر باید به فکر انتخاب رشته‌ی دانشگاه و انتخاب شغل باشند، بهتر است بدانید کدام‌ شغل‌ها در آن سال‌ها ضرورت بیشتری پیدا می‌کنند تا مطمئن شوید که بیکار نخواهید ماند. این اطلاعات با استفاده از داده‌های آماری مثل افزایش جمعیت، پیر شدن جمعیت و … به‌دست آمده‌اند.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

اکثر کسانی که وارد دانشگاه میشوند هدف اصلی شان گرفتن مدرکی برای آغاز کار است اما تعدادی هم هستن که در همان زمان تحصیل کسب و کار خود را استارت زده و به هدف خود میرسند.

شاید تصور کنید که به راه انداختن کسب و کار در دانشگاه تقریباً امری غیر ممکن است، برگزاری جلسات ساعت ۳ صبح و استرس ناشی از یافتن شغل رویایی پس از دانشگاه، مولفه‌های کلیدی در تجربه‌ی دانشگاه‌هابه شمار می‌روند. اما سه هم خوابگاهی در یک دانشگاه بدون هیچ‌گونه تردیدی چالش‌ها را به جان خریدند، و ایده‌‌ی کسب و کاری هوشمندانه‌ و سازمان یافته را در دانشگاه عملی کردند.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

اگر میخواهید یک کارآفرین موفق باشید باید از همان روزهای نخست شروع کار به فکر بوده و برنامه ریزی دقیقی داشته باشید.

نخستین سال کارآفرینی همیشه سخت‌ترین سال است. شما خیلی ترسیده‌اید. آدرنالین ضربان قلب‌تان را بالا می‌برد. خیلی کافیین مصرف می‌کنید. هر لحظه تصمیم‌هایی می‌گیرید که می‌تواند زندگی‌تان را تغییر دهد. تنها هستید. و دارید خودتان را تادیب می‌کنید.

کارآفرینی صورتی از خودتنبیهی است که تعداد کمی از آدم‌ها شهامت وارد شدن به آن را دارند، و تعداد کمی در آن موفق می‌شوند.

آیا ممکن است از ضریه‌ی مشت آهنین سال اول کارآفرنی جان سالم به در ببریم؟

+2
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.50 (1 رای)

اگر از شغل فعلی و زندگی‌تان همینطوری که هست راضی هستید پس احتمالاً به این مقاله نیازی نخواهید داشت اما اگر میخواهید کارآفرینی را شروع کنید و زندگی‌تان را متحول سازید با ما همراه شوید:

این داستانی واقعی است از یک کارآفرین جوان راجع به نحوه‌ی ترک کردن شغلِ شرکتی و ایستادن روی پاهای خودش. این مقاله‌ی دلنشین را بخوانید تا از مشکلات کارآفرین شدن بیشتر سر در بیاورید.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

بازار دیجیتال ایران چند سالی است که به سرعت مشغول رشد است. کسب و کارهای آنلاین بسیاری وارد آن شده‌اند و درآمدهای خوبی هم از این طریق کسب کرده‌اند. اما وقتی که تجارت الکترونیک خود را شروع می‌کنید، لازم است با تبلیغ اینترنتی درست و به صرفه به جذب کاربر و مشتری بپردازید. ما در این مطلب قصد داریم دو روش تبلیغات اینترنتی را به شما معرفی کنیم که می‌توانند بازدهی بالایی برای شما داشته و جذب مشتری را با یک هزینه مناسب ممکن کنند. به علاوه دو سایت معتبر هم معرفی خواهیم کرد که می‌توانید برای تبلیغات از هر یک از آنها استفاده کنید.

آمار بازدید سایت

114871
امروز:  امروز: 34
دیروز:  دیروز: 76
این هفته:  این هفته: 233
این ماه:  این ماه: 11793
کل بازدید:  کل بازدید: 114871
Statistik created: 2017-01-20T07:06:44+03:30
آی پی شما: 54.147.253.45