0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

جیم ران جمله جالبی دارد؛ این که زندگی مانند قفسه هایی می ماند که بالاترین هدیه ها و دستاوردها و چیزهای قیمتی خودش را در بالاترین ردیف های خود گذاشته است و برای رسیدن به این هدیه ها و اشیاء باارزش، باید که کتاب ها را زیر پایمان بگذاریم تا قدمان بلندتر شود. منظورش این است که باید اهل مطالعه باشیم.

وارن بافت هم عقیده دارد که اگر به گذشته برگردیم، ثروتمندان امروز صاحب کتابخانه های بزرگ خواهند بود. برای پیشرفت فردی، چیزی با مطالعه همه روزه برابری نمی کند. در عصر مجازی امروز، سعی کنید خودتان را به مطالعه عادت بدهید؛ شده صفحه به صفحه. اما در ادامه چند جمله زیبا درباره ارزش کتاب را برایتان آماده کرده ایم.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

میلیون‌ها نفر از سایت‌های دوست‌یابی آنلاین، سایت‌های شبکه اجتماعی و چت روم برای ارتباط با مردم استفاده می‌کنند و بسیاری از این طریق، ارتباطاتی خاص برقرار می‌کنند؛ اما کلاهبرداران اغلب از این سایت‌ها برای پیدا کردن قربانیان خود سوءاستفاده می‌کنند. آن‌ها با ساختن پروفایل‌های جعلی و قلابی، به برقراری ارتباط با افراد می‌پردازند و از همین طریق اعتماد افراد را برای انجام کلاهبرداری از طریق یک رابطۀ احساسی جلب می‌کنند. در برخی مواقع کلاهبرداران حتی از ترفند وعده ازدواج استفاده می‌کنند و بعد از دریافت پول، ناپدید می‌شوند. یک عشق و عاشقی اینترنتی که درخواست پول را به همراه داشته باشد، بی‌شک یک کلاهبرداری است

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

هیچ کس دروغگو به دنیا نمی آید اما در کدام مرحله از زندگی و طی چه فرآیندی یک دروغگو متولد می شود؟ این سوالی است که همه ما از خود یا از دروغگویان پرسیده ایم، همه نیز به دانستن آن علاقه دارند. دروغ اعتبار اجتماعی انسان را از بین می برد و سبب سلب اعتماد افراد جامعه نسبت به یکدیگر می گردد، جامعه را از حرکت در مسیر تمدن که مستلزم باور داشتن و انگیزه و اعتماد متقابل می باشد، دور می سازد.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

سلامت جسمی و روانی یکی از مهمترین دغدغه‌های انسان در طول اعصار مختلف بوده و در هر دوره از زیست بشری، عوامل خاص آن دوره اثرات مختلفی بر سلامتی آدمی از خود به یادگار گذاشته‌اند. انسان عصر ارتباطات نیز از این قاعده مستثنی نیست و مجموعه عواملی که در این باره منجر به تاثیرگذاری بر سلامت روح و روان و در نهایت جسم او شده، متناسب با شرایط محیطی خاص این دوره و فضای محیطی است که اطرافش را فراگرفته است.

یکی از مهمترین عوارضی که چندسالی است گریبان نسل اسیر وسایل ارتباطی را گرفته و سلامتی او را دستخوش خطرات مختلفی کرده، اینترنت، تلفن همراه، اپلیکیشن‌ها، نوتیفیکیشن‌ها، ایمیل‌ها و در یک کلام، فضای مجازی است.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

زیبایی چیزی است که انسان ها در هر مذهب و فرهنگ و موقعیتی باشند، آن را تحسین می کنند. زیبایی های بی‌شماری در دنیا وجود دارد که انسان با دیدنشان فقط می تواند انگشت حیرت به دهان بگیرد و ساعت ها خیره به آنها تماشا کند و سیر هم نشود.

سه سال پیش میهائلا نوروک (Mihaela Noroc) شغل خودش را ترک کرد و با پس اندازی که داشت سفر خود برای عکاسی از زنان همه کشورهای جهان را آغاز کرد. وی طی پروژه ای به نام اطلس زیبایی با سفر به کشورهای مختلف جهان، اقدام به ثبت عکس های پرتره از دختران و زنان کشورهای مختلف نموده است. این پروژه بر این تاکید دارد که زیبایی همه جا وجود دارد، هم در شهرهای شلوغ و پرجمعیت و هم در روستاهای دورافتاده.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

داخل خانواده فحش میشنوی و متقابلا فحش می دهی! در خیابان راننده ها و عابرین به هم فحش می دهند! در بازار شنیدن فحش و ناسزا عادیست! تلویزیون را روشن میکنی سیاستمداران به هم فحش می دهند! در جمع دوستان به شوخی و جدی فحش رد و بدل می شود! به راستی چرا؟ این روزها در دنیای مجازی و یا واقعی آدم ها به راحتی خود را مجاز به گفتن کلمات رکیک می دانند، ولی سئوال اینجاست که چرا فحش می دهیم؟

آمار بازدید سایت

114871
امروز:  امروز: 34
دیروز:  دیروز: 76
این هفته:  این هفته: 233
این ماه:  این ماه: 11793
کل بازدید:  کل بازدید: 114871
Statistik created: 2017-01-20T07:06:44+03:30
آی پی شما: 54.147.253.45