0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (1 رای)

این روزها یکی از خبرهای زردی که مدام بین گروه‌های مختلف تلگرامی دست به دست می‌شود شایعه جدایی «بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل» است؛ شایعه‌ای که دانستن راست و دروغش برای عده‌ای از جوانان به قدری شدت گرفته که این موضوع خانوادگی را برای آنها تبدیل به یک دغدغه جدی کرده است تا جایی که «بهنوش طباطبایی» دو روز پیش به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: « من این شایعه را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب تا یاد بگیریم در زندگی خصوصی افراد سرک نکشیم» جمله‌ای که وقتی با آن مواجه می‌شوید به‌طور قطع درست بودن و اخلاقی بودن آن را تایید می‌کنید اما سؤال اینجاست که چه کسی به این «سرک کشیدن در زندگی خصوصی» دامن می‌زند؟ چه می‌شود که حالا خبردار شدن از خصوصی‌ترین تصمیم یک زوج برای عده زیادی رنگ و بوی «دغدغه» به خودش می‌گیرد؟

کافی است کمی به عقب برگردید به ۶ سال گذشته و به وقتی که بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در پربیننده‌ترین ساعات تلویزیون از شروع این «زندگی خصوصی» پرده برداشتند و از همه مردم ایران خواستند که برای خوشبختی آنها دعا کنند و رسانه ملی مثل همیشه به واسطه سرشناس بودن این دو نفر، از آن‌ها در قاب یک «زوج خوشبخت» رونمایی کرد و در برنامه‌های مختلف رادیو و تلویزیون دعوت به عمل آورد؛ اتفاقی که نه فقط درباره این دو نفر که در مورد ازدواج سایر هنرمندان هم تکرار شد.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (1 رای)

به گزارش روزنامه گاردین نگهبانان کهکشان با ۸۳ هزار و ۸۷۱ تن کشته در جریان فیلم، عنوان مرگبارترین فیلم هالیوودی را از دهه ۱۹۴۰ تاکنون کسب کرد.

‌در این لیست نام «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت» دو فیلم پرفروشی که براساس رمان‌های معروف «جی.آر.آر تالکین» ساخته شده‌اند هم دیده می‌شود.

«نگهبانان کهکشان» با بازی «کریس پرت» اولین فیلمی است که نامش در این فهرست آمده است، در یکی از صحنه‌های پایانی این فیلم ۸۰ هزار نفر از شخصیت‌های داستان کشته می‌شوند.

+3
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (1 رای)

سر صحنه فیلم آقا و خانم اسمیت اتفاق جالب عاشقانه ای افتاد و برد پیت به خاطر جولی از جنیفر آنیستون جدا شد و این دو با هم رابطه عاشقانه ای را آغاز کردند. برد و آنجلینا به عنوان یکی از قدرتمندترین زوج های هالیوود در نظر گرفته می شدند ولی وقتی آنجلینا جولی پس از 12 سال از برد پیت طلاق گرفت، دنیا را شوکه کرد.

در این گزارش نگاهی داریم به 12 سال آشنایی این زوج از زمان ملاقات آنها در سر صحنه فیلمبرداری فیلم آقا و خانم اسمیت در زمانی که برد پیت هنوز همسر جنیفر آنیستون بود و پس از آن به فرزند خواندگی گرفتن سه فرزند و به دنیا آوردن سه فرزند دیگرشان.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

این روزها بازیگران زیادی در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت می‌کنند که تحصیلاتی مرتبط با این رشته ندارند. در این گزارش با بازیگرانی که جدا از بازیگری مهندس هم هستند، آشنا خواهید شد:

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

یکی از راه های ایجاد انگیزه این است که داستان زندگی افراد موفقی را مطالعه کنیم که با تلاش خود توانسته اند سختی های زیادی را پشت سر بگذارند و هدف خود دست یابند. بسیاری از ستاره‌های سینما، محبوبیت‌شان را مدیون استعداد و تلاش‌های مدام خود هستند، که در زیر با تعدادی از آنان آشنا می‌شوید.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 5.00 (1 رای)

امسال هم اسکار شاهد یک فیلم ایرانی از اصغر فرهادی است که یک بار سابقه برنده شدن را داشته است و اکنون چشم ها به وی دوخته شده است. فیلم فروشنده هم در محتوا و فیلمنامه و هم در کارگردانی در راستای همان خطی است که اصغر فرهادی در فیلم قبلی اش: گذشته پی گرفته است.

البته تصورم این است که این فیلم دست کم در تکنیک فیلمنامه نویسی از درباره الی و جدایی نادر از سیمین عقب تر است. با این همه در فروشنده نیز همچنان اخلاق به عنوان موضوع اصلی، در کانون توجه است. فرهادی همچنان نسبت بین سنت و اخلاق مدرن، تعریف و تبیین جایگاه انسان اخلاقی و وظیفه اخلاقی در زندگی مدرن را به عنوان دستمایه اصلی فیلمنامه فیلم هایش مورد توجه قرار داده است.

آمار بازدید سایت

114871
امروز:  امروز: 34
دیروز:  دیروز: 76
این هفته:  این هفته: 233
این ماه:  این ماه: 11793
کل بازدید:  کل بازدید: 114871
Statistik created: 2017-01-20T07:06:44+03:30
آی پی شما: 54.147.253.45