0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

سؤال: به تازگی نسبت به اطرافیانم بد بین شده ام و هر حرفی را سریع به خود می گیرم و زود ناراحت می شوم لطفا کمکم کنید.

پاسخ مشاور: برای کاهش بدبینی و زود رنجی و افزایش مثبت اندیشی و بردباری، اول از  همه باید تلاشهای جدی داشته باشید و حتما هم سعی کنید توصیه هایی که ارایه می شود را به دقت اجرایی کنید. فقط شکایت از مشکل کافی نیست برای دریافت درمان و سپس تلاش برای به اجرا گذاشتن آن است که ارزشمند است:

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

شعار زندگی من بسیار ساده و کاربردی است. من همیشه معتقد بودم که همه کارها باید به بهترین شکل ممکن انجام شود. این موضوع ممکن است کمی کلیشه ای به نظر برسد اما زمانی که آن را با دقت تجزیه و تحلیل می‌کنیم، می‌توانیم به موضوعات شگفت انگیزی دست یابیم. در این کلمات رازهایی نهفته است که باید آن را به خوبی درک کنیم و در زندگی روزمره خود به کار گیریم. زمانی که می‌خواهید کاری را انجام دهید همه تلاش خود را به کار گیرید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن آن را ارائه کنید. این کار باعث می‌شود به دستاورهای شخصی و موفقیت‌های حرفه ای زیادی برسید. هنگامی که زمان اندکی برای انجام کارهای خود دارید اعتماد به نفس داشته باشید و بدانید در این زمان اندک نیز می‌توانید بیشترین تلاش خود را انجام دهید. یافتن شعار واقعی در زندگی برای طراحی شغل و سفری که مدنظر ماست بسیار مهم و ضروری است. این شعار همانند یک سوخت عمل می‌کند و به ما کمک می‌کند مسیری که برای دستیابی به رویاهای خود در پیش رو داریم را بپیماییم. زمانی که بتوانید ارزش‌های زندگی و پارامترهای اخلاقی را به درستی تعریف کنید، فرایند تصمیم گیری را ساده تر کرده اید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید شعاری برای زندگی خود پیدا کنید. پس همراه ما باشید.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

دغدغه‌های زندگی بسیارند و استرس زیادی به همراه دارند. چگونه با این مسائل کنار بیاییم؟ با افکار و گفتگوهای منفی فقط و فقط شرایط را برای خود و دیگران سخت‌تر می‌کنیم. این انتخاب ما است که چگونه مسائل را ببینیم. یک پیشامد می‌تواند بسیار ناگوار باشد اما این شمایید که تعیین می‌کنید نیمه‌ی بد آن بر شما تاثیر بگذارد یا نیمه‌ی خوب آن. دیدی که به این پیشامدها دارید تاثیر به سزایی در زندگی و سلامت‌تان دارد. بهتر است با تفکر مثبت، جنبه‌ی غالب هر رخداد را به شکل مثبت تعبیر کنیم و از منافع بسیار آن در زندگی بهره ببریم و زندگی را برای خود و نزدیکان‌مان زیباتر جلوه دهیم. در این مقاله خواهیم گفت که چگونه می‌‌توانیم افکار مثبت داشته باشیم.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

پدر روانشناسی مثبت در تئوری خود می‌گوید: بااینکه ۶۰ درصد از شادی با ژنتیک و محیط فرد تعیین می‌شود، اما ۴۰ درصد باقیمانده به خودمان بستگی دارد.

سلیگمان در کتاب خود سه نوع متفاوت از زندگی شاد را توصیف می‌کند: زندگی لذت‌بخش، که در آن زندگی‌تان را تاجاییکه می‌توانید با لذت پر می‌کنید، زندگی درگیر که در آن زندگی را در کار، بچه‌داری، عشق و تفریح می‌بینید و زندگی معنی‌دار که در آن بالاترین نقاط قدرتتان را می‌دانید و از آنها برای تبدیل شدن به چیزی بسیار بزرگتر و قوی‌تر از آنچه که هستید استفاده می‌کنید.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

بی شک هر کدام از ما در طول زندگی روزمره خویش در شرایطی قرار می گیریم که ممکن است کنترل اعصاب و رفتار خود را از دست بدهیم و به گونه ای غیر طبیعی عمل کنیم. زمانی که به شدت عصبانی شده ایم و تمام اعضای بدن ما آماده پرخاشگری است. وقتی که ترسیده ایم و ترس تمام وجود ما را پر کرده است و جز منبع ترس و فرار از آن، هیچ چیز دیگر را نمی توانیم احساس و ادراک کنیم. آن گاه که به خاطر از دست دادن یک موقعیت یا هر چیز ارزشمند دیگر کاملاً افسرده شده ایم.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)
 1. بی دلیل شاد باش
 2. خودت را در جامعه نشان بده و خودنمایی کن
 3. خواسته قلبی ات را دنبال کن
 4. افق تازه ای برای زندگیت پیدا کن
 5. حس شگفتی را در خودت پرورش بده
 6. کسی را پیدا کن که عاشقش باشی
 7. برای خودت هدف تعیین کن
 8. به بقیه کمک کن

آمار بازدید سایت

114871
امروز: امروز: 34
دیروز: دیروز: 76
این هفته: این هفته: 233
این ماه: این ماه: 11793
کل بازدید: کل بازدید: 114871
Statistik created: 2017-01-20T07:06:44+03:30
آی پی شما: 54.147.253.45