0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

به دنبال موفقیت و پیشرفت هستید؟ باید طرز فکری متفاوت نسبت به اکثریت جامعه داشته باشید تا جزء آن درصد اقلیتی باشید که به موفقیت می‌رسند.

پیشرفت، پویایی و رشد از ملزومات زندگی هستند. بدون آنها، سلامتی، خوشحالی، بلندپروازی و دستیابی به اهداف زندگی ممکن نیست. انسان موجودی است با قابلیت‌هایی حیرت‌آور که می‌تواند چالش‌های فراوانی را پی‌در‌پی بپذیرد و آنها را تمام و کمال به انجام برساند. شاید نتوانید بعضی کارها را انجام دهید (تأکید می‌کنم، شاید!) اما مطمئن باشید اگر به اندازه‌ی کافی برای انجام دادن آنها انگیزه داشته باشید، می‌توانید محال را ممکن کنید. یک انگیزه‌ی قوی، انرژی لازم برای عملی کردن اهداف‌تان را فراهم می‌کند. برخی افراد در مرحله‌ی عمل با بهانه تراشیدن، ناخواسته سدی بین خودشان و آرزوهایشان می‌سازند. اگر می‌خواهید جزء این دسته نباشید، باید تفکری پویا داشته باشید و تمام کارهایی که انجام می‌دهید در مسیر رشد و رسیدن به اهداف‌تان باشد.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 4.00 (1 رای)

1. از خودتان بپرسید: بدترین چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد چیست؟

2. موسیقی نشاط ‌بخش گوش دهید.

3. یک چیز جدید امتحان کنید.

4. برای انجام یک کار جدید نقشه بکشید و بعد آن را دنبال کنید.

5. از مدیتیشن استفاده کنید.

6. ورزش کنید.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

اخیراً در مطالعه ای روی سن برندگان جایزه نوبل، مخترعین بزرگ و دانشمندان پژوهشگران دریافته اند که اکثر کارهای مبتکرانه در اواخر سی سالگی، یا حداقل یک دهه کامل، برای هر شغل، رخ داده اند.

داستان جالبی وجود دارد در مورد این که چطور پابلو پیکاسو، هنرمند مشهور اسپانیایی، توانایی تولید کارهای قابل توجهی را ظرف مدت چند دقیقه در خود ایجاد کرده است. با پیشرفت داستان، پیکاسو روزی داشت در بازار قدم می زد که شخصی او را تحت نظر گرفته بود. او آن هنرمند را متوقف کرد. کاغذی بیرون کشید و گفت: «آقای پیکاسو، من یکی از طرفداران شما هستم. خواهش می کنم برای من چیزی بکشید». پیکاسو لخندی زد و به سرعت طرح هنری کوچک اما زیبایی روی کاغذ کشید. سپس آن را به همان شخص داد و گفت: «می شود یک میلیون دلار». آن شخص گفت: «اما آقای پیکاسو، این کار فقط سی ثانیه وقت شما را گرفت تا این شاهکار کوچک را بکشید.» پیکاسو پاسخ داد: «دوست عزیز، سی سال طول کشید تا بتوانم در سی ثانیه این را بکشم».

پیکاسو تنها فرد خلاق و برجسته ای نیست که ده ها کار کرد تا روی هنرش مسلط شود. سفر او مثل بسیاری از نابغه های خلاق بوده است. حتی افرادی که استعداد قابل توجهی نیز دارند، به ندرت می توانند پیش از دهه ها تمرین کار خارق العاده ای تولید کنند. بیایید در مورد دلیل این موضوع صحبت کنیم و از آن مهم تر، ببینیم که شما چطور می توانید نبوغ خلاقانه خود را آشکار کنید.

آمار بازدید سایت

114871
امروز:  امروز: 34
دیروز:  دیروز: 76
این هفته:  این هفته: 233
این ماه:  این ماه: 11793
کل بازدید:  کل بازدید: 114871
Statistik created: 2017-01-20T07:06:44+03:30
آی پی شما: 54.147.253.45