0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

مدت هاست که به نتیجه رسیده ام کار اصلاح کشور، هیچ ربط بنیادینی به برنامه های 5 ساله و افق 1404 و سر کار آمدن این جناح و آن جناح و قیمت نفت و حتی اصلاح قوانین و اجرای خوب آنها و بالا رفتن ارزش پول ملی و نظایر این ها ندارد؛ بله! هر کدام از این ها می تواند حال کشور را بهبود نسبی دهد یا بدتر کند ولی کار را از بن، اصلاح نمی کند.

بر این باورم که اگر ایران را دوست داریم و دلمان می خواهد این کشور، سری بین سرها داشته باشد و نامش برای شهروندانش باعث سربلندی شود، باید از کوتاه مدت دل برید و دست کم به اصلاح بنیادین اوضاع عمومی کشور در 30 سال بعد امید بست، آن هم اگر از همین امروز، برنامه ریزی و عمل آغاز شود و الّا 30 سال های زیادی - که هر کدام شان معرف یک نسل هستند - می آیند و می روند و حال ایران هم روز به روز بدتر می شود.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

اگر می خواهید در مسیر شغلی یا زندگی خود موفق باشید باید رهبری کردن را یاد بگیرید چرا که درست پیش رفتن کارها به تصمیمات شما بستگی خواهد داشت.

رئیس بودن ساده است؛ مثل یک پادشاه می‌نشینید و دستور می‌دهید و انتظار دارید همه سریعا دنبال اوامرتان بروند. رهبر بودن اما، به این سادگی‌ها نیست. یک رهبر مثل راهنمای سفری است که خودش هم همراه با مسافران سختیِ بالا رفتن از کوه و عرق کردن زیر آفتاب را می‌کشد. جان کندی می‌گوید: «رهبری و یادگیری از هم جداناپذیرند» و این یعنی هیچ‌وقت قرار نیست همه چیز را در مورد مدیر بودن و مدیریت کردن بدانید! در این مقاله می‌خواهیم ۱۲ نکته عملی در مورد رهبری را با شما در میان بگذاریم تا به کمک آنها بتوانید بهتر با تیمتان ارتباط برقرار کنید، بیشتر به آنها انگیزه بدهید و از همه مهم‌تر، مشوقشان باشید.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

مدیریت در عمق آن، بیش‌تر یک بازی انسانی است تا یک بازی فنی. من زمانی برای یک مدیر ارشد بازاریابی کار می‌کردم، که بیش‌تر از هر چیز دوست داشت متخصصان روان‌شناسی را استخدام کند.

او متقاعد شده‌بود که روان‌شناسان در مقایسه با کسانی که تخصص‌شان بازاریابی، تبلیغات، مدیریت، یا هریک از رشته‌های مربوط به کسب‌وکار است، بازاریاب‌های بهتری خواهندبود. چرا؟ چون احساس می‌کرد آنها استعداد بیش‌تری برای آگاهی یافتن از درون آدم‌ها دارند، و بازاریابی بیش از هرچیز با درک مشتریان و رفتارها و نیازهای آنها سر و کار دارد.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

در این مطلب مدیر عامل استارتاپ هوش مصنوعی توضیح می دهد که چگونه روز خود را شروع کنید و چه کارهایی را برای بعد بگذارید، در انتها نیز ۶ نکته کارشناسانه که باعث افزایش بهره وری در کار می شود، را برای شما عنوان می کند. با ما همراه باشید تا با آموختن نکاتی ساده و رعایت آن ها بتوانید بهره وری خود را بهبود بخشید.

شما چگونه متوجه می شوید که آیا بهره ور (prodactive) هستید یا نه؟ در این جا یادآور می شویم که چطور به بهره وری و یا فقدان آن پی ببرید. بهره ور بودن به این معنی نیست که شما همه ی کار ها را انجام دهید. (گرچه زمانی که شرایط فراهم است بتوانید آن کار را با روشی درست انجام دهید، خوب است)

استارتاپ BeOne که درکشور افریقای جنوبی است، برنامه کاربردی هوشمند مصنوعی ساخته است که با دریافت اطلاعاتی مثل چگونگی تعامل شما برنامه های نرم افزاری مدیریت پروژه، قادر است بهره وری شما را آنالیز کرده و نکاتی را به شما پیشنهاد دهد تا بتوانید بهره وری خود را بهبود ببخشید.

0
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)

آنچه می خوانید متن فیلمی آموزشی با عنوان (پرواز بوفالوها) می باشد که در آن آقای جیمز پلاسکو به معرفی روش های نوین مدیریت پرداخته است. لازم به توضیح است که به دلیل پاره ای ملاحظات نوشتاری متن فیلم با اندک تصرف و تلخیص از نظر گرامیتان خواهد گذشت.

می خواهم در مورد تغییرات دنیای کنونی که به شکل چشمگیری بر روش کسب و کار تاثیر گذارده است و روش برخوردی که برای باقی ماندن و ادامه بقا در قرن بیستم و یکم به آن نیازمندیم، سخن بگویم. من چهل و سه سال است که در بازار کار هستم و سی سال اول آن را دقیقا می دانستم که چه باید بکنم. وظیفه من به عنوان رهبر شرکت و مدیر سازمان بسیار روشن بود می بایست برنامه ریزی، سازماندهی و کنترل را با هم می کردم و مطمئن می شدم که امور به همان شکل که انتظار می رفت انجام شده است. تصمیم گیری در سازمان با هم بود، اگر کار خاصی در سازمان می بایست انجام می پذیرفت، من باید مطمئن می شدم که فرد مناسب اقدام صحیحی را در زمان مناسب انجام داده است.

آمار بازدید سایت

114871
امروز:  امروز: 34
دیروز:  دیروز: 76
این هفته:  این هفته: 233
این ماه:  این ماه: 11793
کل بازدید:  کل بازدید: 114871
Statistik created: 2017-01-20T07:06:44+03:30
آی پی شما: 54.147.253.45